Ercüment Vural


ARTIST MENAGEMENT & BOOKİNG – Ercüment Vural

Besteci, Söz yazarı, Solist, Enstrümantist, Aranjör
901528_10200325738800294_2028036307_oKurumsal Etkinlikler & Film Müzikleri

Kristal Elma Kanal D

25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali KANAL D PARTY

 

1997 yılında ilk “Türk Latin Grubu” olan “Pasaporte Latino”yu kuran Ercüment Vural şimdilerde kurucu üyesi olduğu Pi Latin, Pi Jazz, Pi Turka ve Jelatin Digital ile kurumsal etkinlikler ve seçkin mekanlarda Latin, Jazz, Türkçe Cover ve Latin House çalmaktadır.

Ercüment Vural, “Aranjörlük, Bestecilik, Söz Yazarlığı, Şarkıcılık, Enstrümantistlik” gibi uğraşlarının yanı sıra Müzik Direktörlüğünü yürüttüğü film projeleri için “Işın Karaca, Sabahat Akkiraz, Kubat, Buziki Osman, Fuat, Ozbi, Rojda, Samuel Barber” gibi birbirinden farklı türlerin ustaları ile birlikte çalışarak, Jazz, Latin, Funk, Pop, Türkü, Rap, Rock, Klasik Batı Müziği türlerinde besteler yaptı. Halen Sinema, Dizi Film, Reklam Filmi müzikleri ve çeşitli TV programlarında “Orkestra Şefliği” yapmak konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

 

Daha fazla bilgi için; www.ercvural.com

 

GRUPLAR;

PI LATIN

Güney Amerika, Küba ve Brezilya müziklerini harmanlayan, 6 kişiden oluşan Latin grubudur.

 

PI JAZZ

Unutulmaz parçaların caz cover’larını yorumlayan, trio’dan başlayan beş veya altı kişiye kadar değişebilen caz grubudur.

 

PI TURKA

Türkçe cover’lar yorumlayan 5 kişiden oluşan özel etkinliklerin aranılan grubu.

 

JELATIN DIGITAL

Ercüment Vural, Sonya Herring ve Murat Kanar tarafından kurulan, 2013’den bu yana kurumsal etkinlikler ve seçkin mekanlarda müzik yapan Latin House Grubu.