Luis Ernesto & Gülseren Gomez


album la descarga(1)

LA DESCARGA SALSA BIG BAND by Luis Ernesto & Gülseren Gomez

Türkçe ve Dünya müziklerinin latin yorumları, kendi besteleri, sımsıcak ritimler, görselliğin büyüsü, işitselliğin doruğa ulaşması. Müziğin; Latin Amerika’dan Türkiye’ye, Afrika’dan Avrupa’ya ve evrenselliğin birleştirdiği bir chanson’dan oriental’e, cumbia’dan salsa’ya, afrocuban’dan latin jazz’a, böylesi hayat bulup şahlanıp içinize aktığı, seyircininse tüm bu ayinin bir parçası olarak inanılmazı yaşayıp en çekingenin dahi kıpır kıpır eşlikte bulunduğu olağanüstü bir şölen.


Luis Ernesto Gomez Gulseren y LA DESCARGA @ Koç… paylaşan: cnnyuce


LUIS ERNESTO GOMEZ – GÜLSEREN Y La Descarga… paylaşan: cnnyuce
 

KURUMSAL WORKSHOP ÇALIŞMALARI VE RİTİM İLE MOTİVASYON  by Luis Ernesto Gomez 

Ritim TerapiPerküsyon, katılımcılarına iletişim ve koordinasyon becerisi kazandırırken aynı zamanda anı yaşama, paylaşma, birlikte hareket etme ve birlikte nefes alma deneyimlerini artırmada olumlu katkı sağlar.

Ritm; kurum içi kaynaşmayı sağlar, takım ruhunu güçlendirir. Liderlik, insiyatif alma, konsantrasyon sağlama gibi konularda kurum çalışanlarının yeteneklerinin gelişmesinde önemli rol oynar. İş hayatındaki stres den arınmayı ve yeni güne daha zinde başlamayı hedefleyen interaktif etkinliklerle, öğrenme ve eğlenceyi bir arada yaşatır.

Katılımcılara dağıtılan özel “Kumbiya” etekleri ile yapılan “Interaktif Kumbiya Show,” etkinliği eğlenceli ve fantastik bir deneyim haline dönüştürür.

Özetle : perküsyon + ritm = çalışan mutluluğudur.


Michelin Workshop by Luis Ernesto Gomez, istanbul paylaşan: cnnyuce

 

DJ & PERKÜSYON PERFORMANS

Neon Night VW Arena

Neon Night VW Arena

Can Hatipoğlu ve Luis Ernesto Gomez tarafından gerçekleştirilen bir show performansıdır.

Neon Night VW Arena

Neon Night VW Arena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gülseren ve Luis NardisLuis Ernesto Gomez kimdir; Paris’te yıllarca Arturo Sandoval, Danny Brillant, Yuri Buenaventura gibi ünlü Latin sanatçılarıyla çalışan ve 28 senedir sahnede olan sanatçı, uluslararası bir tumba ustasıdır.

Gülseren Yıldırım Gomez kimdir; 25 senedir, çok dilde şarkı söyleyen, özel bir ses sanatçısı, perküsyoncu ve dansçı olan sanatçı, konservatuvar eğitimi Paris’te almış ve 2005 yılında Türkiye’yi Eurovision’da temsil etmiştir.

Gülseren ve Luis’in bugüne kadar Türkiye, Fransa ve Avrupa’da yayınlanmış 11 adet CD çalışması bulunuyor.

Bestelerini de içeren bu albümler, dünya müziklerinin eski ve yeni yorumlarının yanı sıra kendilerine özgü tarzı yansıtıyor. Besteler, düzenlemeler ve şarkı sözleri (adaptasyon) Gülseren & Luis Ernesto GOMEZ tarafından yapılmış olan 13 şarkının bulunduğu “Çilli Bom” albümünde Türkçe, Ispanyolca, Fransızca, Portekizce parçalar arasında, Jacques Brel, Zeki Müren, Lara Fabian, Dulce Pontes, Elis Regina, gibi çok bilinen dünyaca tanınmış ses sanatcılarının parçalarını içeriyor.

La Derscarga

La Derscarga

La Descarga

La Descarga

La Descarga

La Descarga