Servisler


Kurumsal Etkinliker, Lüks Oteller, Düğün Organizasyonları, Alışveriş Merkezleri, Ürün Lansmanları, Festivaller, Moda Sovları, Ödül Geceleri ve Gala Yemekleri gibi etkinlikleriniz için hazır şovlarımızdan birini önerebileceğimiz gibi benzersiz show sanatçılarının performansları eşliğinde size özel inovatif gösteri konseptleri oluşturabiliriz.

SHOW GRUPLARI

UNIQUE EVENT ARTISTS

10672384_848998078452966_1433081273233753529_n

Eğer aklınızda belirli bir tema veya fikir varsa bu fikre uygun olarak hazırladığımız tailor-cut gösteriyi interaktif, digital teknikler, visual mapping ve multimedia çözümleri ile zenginleştirebilir, birlikte çalıştığımız laser ve LED artistler, aerial(havada), ateş ve su gibi tekniklerle harmanlanmış benzersiz bir show deneyimi gerçekleştirebileceğinizi vaadedebiliriz.

Detaylı bilgi için

 

ALANA – The German Champion of Magic

Alana 2

Magic InStyle.
Charming, elegant and amusing!

Alana presents the female side of magic.She takes you to a world of wonders that go far beyond the scope of classical magic. Alana enchants her audience with a lot of charm, elegance, energy and skillful manipulation.
Every moment becomes a magical memory for lifetime.

Detaylı bilgi için…

 

Sittah – The Avard Winning Act!

Sittah-22006 World Champion Stage Illusions. Producer and Director of “​ The Hottest”​ show in The World”®..

Production of Theme and Corporate shows. Manufacturer of Magical props for Corporate Events , Reveals , Appearances , Concerts , Tv & Theater shows, Theme Park Shows , Product Placements , Corporate Events , Music & Concert Illusions & Prop Rentals , Film & TV Props.

Detaylı bilgi için…

 

 

 

MÜZİK GRUPLARI

ERCÜMENT VURAL

www.ercvural.com

Kurumsa904095_10200325748160528_176574827_ol Etkinlikler & Film Müzikleri

Gruplar;

Pi Latin / Pi Jazz / Pi Turka / Jelatin Digital

Film Müzikleri ve TV;

Sinema Filmi / Dizi Film / Jingle / TV Programı Müzik Direktörlüğü

Detaylı bilgi için

 

Luıs Ernesto & Gülseren Gomez

Gülseren ve Luis NardisKolombiyalı orkestra şefi, Türkiye’nin bir numaralı usta tumbacısı “Luis Ernesto Gomez’’ ve dünyanın  Eurovision ile tanıdığı “Gülseren Yıldırım Gomez’’ den müziğe yeni bir soluk…

La Descarga Salsa Big Band

Kurumsal Workshop ve Ritim Terapi Çalışmaları

DJ & Perküsyon Performans

Detaylı bilgi için

 

NO LAND

No LandSofarSounds, MasterPeace festivallerinde ve Salon İKSV’deki sahne performanslarıyla göz dolduran No Land, geçtiğimiz yıl bir EP yayımladı. Çeşitli konser mekanlarında akustik performanslara imza atan No Land’ın video klipleri, Groovypedia Session blogunda da en çok dinlenenlerin başında yer alıyor. Grup, adına da yansıyacak şekilde, farklı coğrafyalara ait insanların yaşantılarının ortak ve farklı yönlerini hissettiren bir “çokulusluluk” özelliğine sahip…

Detaylı bilgi için…