Sittah – THE AWARD WINNING ACT!


2006 World Champion Stage Illusions. Producer and Director of “​ The Hottest”​ show in The World”®..

Production of Theme and Corporate shows. Manufacturer of Magical props for Corporate Events , Reveals , Appearances , Concerts , Tv & Theater shows, Theme Park Shows , Product Placements , Corporate Events , Music & Concert Illusions & Prop Rentals , Film & TV Props.

Sittah_Ottografie03

Sittah performanslarında kullandığı çığır açan yanılsama tarzı ile unique showlar sunar. Amaca yönelik düşünerek custom made gösteriler tasarlar. Yanılsama efeklerini kullanarak logo, ürün lansmanı(araba / motosiklet, vb) gibi elementleri kullanarak muhteşem bir sunum oluşturur. Konukların veya seyircilerin katılımı ile interaktif  hale getirdiği showlarını, yaratıcı beyin fırtınaları sonucunda oluşturduğu konseptler, ışık, ses, özel efektler  ve danslarla unutulmaz kılar.

Sittah_Ottografie02

CREATING WORLD ACT!
Kadın kahramanlara dayanan bu büyülü gösteri hızlı ve mistik bir şekilde iyi ve kötüye ışık tutar. İmkansız geliyor, ama gösteriyi izlediğinizde büyüye inanır hale geleceksiniz. Sittah size 25 dakikalık gösterisinde muhteşem dans ve akrobasi ile gösterişli, benzersiz hayallerle dolu, büyüleyici ve sihirli bir dünya getiriyor..

D-LICIOUS

Bu yeni çağdaş gösterisinde Sittah ,
en modern ve baştan çıkarıcı kıyafetlerle aklınızı başınızdan alıyor.  Sittah’ın gösteri sırasında seslendirdiği “Sadece bir Illusion”  şarkısı Avrupa’nın en başarılı prodüktörlerinden biri tarafından yapıldı. D-licious, Beyoncé veya Pussycat Dolls sahnesi ile karşılaştırılabilecek gürleyen ve dinamik bir Magic & Dance gösterisi!

Sittah_Ottografie06


World Champion Stage Illusions (FISM) SITTAH… paylaşan: cnnyuce


Sittah Illusions – WK act Stockholm paylaşan: cnnyuce


Sittah __ Award Winning female Illusionist paylaşan: cnnyuce


Sittah Illusions – Kooi paylaşan: cnnyuce


Sittah Illusions – Origami paylaşan: cnnyuce


Sittah @ stricktly come dancing paylaşan: cnnyuce


SITTAH world champion stage illusions ISTANBUL… paylaşan: cnnyuce


SITTAH world champion stage illusions ISTANBUL paylaşan: cnnyuce